Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2018-11-22
WHITECOM w 23. numerze Strefy PMI

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Toksyczne narzędzia, czyli o przyczynach wszelkiego zła w organizacjach autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience (str. 16).

Życzymy przyjemnej lektury

Zobacz |>

| 2018-10-12
Portfolio Experience 2019

Z przyjemnością informujemy, że data Konferencji Portfolio Experience 2019 jest już znana.

Kolejna edycja odbędzie się w Hotelu InterContinental Warszawa w dniach 8-9 kwietnia 2019 roku.

Zapisz datę i bądź na bieżąco!

Zobacz |>

| 2018-09-14
WHITECOM w 22. numerze Strefy PMI

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Letnie repetytorium przywództwa sytuacyjnego, czyli co się wydarzyło na najtrudniejszym szkoleniu w życiu autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience (str. 12).

https://strefapmi.pl/wp-content/uploads/2018/09/Strefa-PMI-22.2018.pdf
Zobacz |>

| 2018-08-10
WHITECOM Project Experience – kolejny raz Sponsorem Project Management Kids Camp!

Pragniemy zakomunikować, iż nasza firma po raz kolejny została Złotym Sponsorem jak i partnerem merytorycznym Project Management Kids Camp, a w związku z tym nasi eksperci poprowadzą warsztat, podczas którego wprowadzą dzieci w tajniki zarządzania projektami.

Zobacz |>

| 2018-06-21
WHITECOM w 21. numerze Strefy PMI

Zachęcamy do lektury artykułu pt. Procesowe podejście do obszaru zarządzania zaangażowaniem interesariuszy w projekcie - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience (str.9)

oraz do obejrzenia fotorelacji z piątej edycji Konferencji Portfolio Experience, która odbyła się w dniach 16-17 kwietnia 2018 w Warszawie (str.50).

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg