Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2018-09-14
WHITECOM w 22. numerze Strefy PMI

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Letnie repetytorium przywództwa sytuacyjnego, czyli co się wydarzyło na najtrudniejszym szkoleniu w życiu autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience (str. 12).

https://strefapmi.pl/wp-content/uploads/2018/09/Strefa-PMI-22.2018.pdf
Zobacz |>

| 2018-08-10
WHITECOM Project Experience – kolejny raz Sponsorem Project Management Kids Camp!

Pragniemy zakomunikować, iż nasza firma po raz kolejny została Złotym Sponsorem jak i partnerem merytorycznym Project Management Kids Camp, a w związku z tym nasi eksperci poprowadzą warsztat, podczas którego wprowadzą dzieci w tajniki zarządzania projektami.

Zobacz |>

| 2018-06-21
WHITECOM w 21. numerze Strefy PMI

Zachęcamy do lektury artykułu pt. Procesowe podejście do obszaru zarządzania zaangażowaniem interesariuszy w projekcie - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience (str.9)

oraz do obejrzenia fotorelacji z piątej edycji Konferencji Portfolio Experience, która odbyła się w dniach 16-17 kwietnia 2018 w Warszawie (str.50).

Zobacz |>

| 2018-06-18
WHITECOM Brązowym Sponsorem PAM Summit 2018

Mamy przyjemność poinformować, że WHITECOM Project Experience jest Brązowym Sponsorem międzynarodowej Konferencji PAM Summit, która rozpoczęła się dziś w Krakowie i jest organizowana przez oddział PMI PC Kraków.

Temat konferencji to Project Management and Business Analysis in Synergy!

Natomiast celem jest wymiana doświadczeń między ludźmi nie tylko pracującymi nad projektami, ale także zainteresowanymi analizą biznesową i zarządzaniem projektami.

Jest to doskonała okazja, aby spotkać się z innymi praktykami i ekspertami, którzy mogą rzucić nowe światło na kwestie związane z analizą biznesową lub zarządzaniem projektami.

Zobacz |>

| 2018-05-25
Informacja dotycząca danych osobowych

Drogi Kliencie! 

Już dzisiaj (25 maja 2018 r.) wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L.119.1) - „RODO”.

W związku z tym informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe i zachęcamy do zapoznania się z poniższą klauzulą informacyjną, w której wskazujemy, w jaki sposób Państwa dane osobowe są przetwarzane.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg