Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-09-21
WHITECOM w 18. numerze Strefy PMI

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Przemyślenia pod wpływem... Telemanna. Jak stworzyć zespół, który osiągnie sukces? - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience.Zobacz |>

| 2017-09-04
Szkolenie PMP® Prep - Kraków

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym do certyfikacji PMP®,  które zostało w całości przygotowane i dostosowane do wymogów egzaminacyjnych stawianych przez PMI® oraz światowych standardów zarządzania projektem.


Szkolenie jest organizowane jako obowiązkowy 3-dniowy cykl zajęć dydaktycznych + 2 dni warsztatów przygotowujących pod względem technicznym do certyfikacji (Exam Prep®).

Zobacz |>

| 2017-07-31
Seminarium PMI PC Kraków

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez PMI PC Kraków, które odbędzie się w dniu 11 września 2017, w godzinach 18:00 - 20:00. 


Temat: 

PMBOK® Guide jakiego nie znacie! Czy nowe wersja standardu zmieni podejście do zarządzania projektami?


To doskonała okazja aby poznać i w przystępny sposób zrozumieć standard PMBOK® Guide, a także zapoznać się ze zmianami szóstej edycji PMBOK® Guide.

Spotkanie poprowadzi Maciej Bodych - prezes WHITECOM Project Experience oraz ekspert w zakresie zarządzania projektami i portfelem projektów.

Zobacz |>

| 2017-07-18
Project Management Kids Camp

Trwa kolejna edycja obozu Project Management Kids Camp, którą wspieramy. Dzisiejsze wyzwanie to nauka dzieci co to jest projekt! Nasz ekspert Maciej Bodych wprowadza dzieci w tajniki zarządzania projektami, a motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło "Zaczarowany Świat Harrego Pottera”.


Zobacz |>

| 2017-07-10
WHITECOM Project Experience – kolejny raz Sponsorem Project Management Kids Camp!

Pragniemy zakomunikować, iż nasza firma po raz kolejny została Złotym Sponsorem jak i partnerem merytorycznym Project Management Kids Camp, a w związku z tym nasi eksperci poprowadzą warsztat, podczas którego wprowadzą dzieci w tajniki zarządzania projektami. 

       

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg