Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-05-16
NOWE SZKOLENIA w WHITECOM Project Experience prowadzone przez Pawła Dąbrowskiego!!!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi szkoleniami w naszej ofercie, w których można będzie uczestniczyć już w najbliższym czasie!!!

Zobacz |>

| 2017-05-12
Project Experience Seminar

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się 24 maja 2017 w Warszawie w godz. 8:45-11:30. 

Temat:  

Zarządzanie zmianami w projektach z perspektywy analityka biznesowego,
kierownika projektu i PMO

 

Project Experience Seminar to kwartalne spotkania mające na celu wymianę merytorycznych doświadczeń z funkcjonowania i rozwoju PMO oraz zarządzania portfelem projektów. 

Zobacz |>

| 2017-05-11
Kilka słów o zarządzaniu zakresem, czyli jak oswoić bestię

Zapraszamy do lektury artykułu pt. Kilka słów o zarządzaniu zakresem, czyli jak oswoić bestię  - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, ktory od niedawna w firmie WHITECOM pełni funkcję Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów.

Zobacz |>

| 2017-05-09
Webinarium „Harvard Business Review Polska”

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium organizowanym w dniu 19 maja 2017 przez redakcję „Harvard Business Review Polska”, Computer Plus Kraków S.A. oraz WHITECOM Project Experience. 

Zobacz |>

| 2017-04-27
Podziękowania dla WHITECOM od PMI PC Gdańsk

Z radością dzielimy się z Państwem podziękowaniami, które otrzymała firma WHITECOM oraz Prezes firmy Maciej Bodych za czynny udział w Konferencji NTPM 2017, która odbyła się w dniach 24-25 kwietnia w Gdańsku.

Firma WHITECOM Project Experience była Partnerem tego wydarzenia, natomiast Maciej Bodych wystąpił w roli Speakera z tematem "Project Manager Mindset”, a także był członkiem Rady Programowej.    

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg