Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Szkolenia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta.

Firma WHITECOM Sp. z o. o. korzysta z Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0.

Więcej informacji

 

Lista szkoleń

Webinarium: Hybrydowe zarządzanie projektami – Twoja przewaga konkurencyjna!

Rozwój zastosowania agile w organizacjach powoduje, że coraz większe projekty realizowane są z wykorzystaniem zwinnego podejścia. Brakuje w nim jednak elementów wymaganych przez zarząd i dyrekcję, takich jak zarządzanie harmonogramem, budżetem czy ryzykiem. Z drugiej strony coraz więcej projektów inwestycyjnych, organizacyjnych czy usprawnieniowych zawiera komponent informatyczny, który zespół IT chce realizować w podejściu SCRUM. Dlatego w praktyce kierownik projektu musi pogodzić obie strony i zastosować hybrydowe podejście do zarządzania projektem. Podczas wystąpienia odpowiemy na pytania:

  • Czym jest hybrydowe zarządzanie projektami?
  • Kiedy warto stosować hybrydowe podejście?
  • Jak kierownik projektu może wzmocnić swoją rolę w firmie dzięki hybrydowemu zarządzaniu projektami?
  • Jak ustawić swój projekt wykorzystując hybrydowe podejście?

Podczas prezentacji przedstawimy zarówno wyniki badań w tym obszarze oraz omówimy praktyczne przykłady zastosowania hybrydowego podejścia w projektach. Jeżeli chcesz poznać i zrozumieć jak wykorzystać hybrydowe podejście do swojego projektu, to zapraszam na to webinarium. 

 

Zapraszamy 16 listopada 2023 o godzinie 19.00

Spotkanie poprowadzi:

Maciej Bodych - MBA, PMP, PfMP, ACP, PMO-CC

Ekspert w zakresie zarządzania projektami, portfelem projektów i PMO. Specjalizuje się w obszarze usprawnień organizacji poprzez wdrożenie zarządzania portfelem projektów i PMO oraz w obszarze rozwoju kierowników projektów.

Od 2003 roku związany z PMI®, gdzie pełnił m.in. funkcję Prezesa Oddziału Polskiego. Z centralą PMI® w USA związany od 2010 roku – obecnie pracuje w  Komitecie do Spraw Certyfikacji (CIT).

Od 2010 roku Prezes firmy WHITECOM Project Experience specjalizującej się w szkoleniach, ustawianiu PMO oraz zarządzaniu projektami i portfelem projektów.

Współautor książki PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji.

Zapisz się na szkolenie

PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg