Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2019-05-08
Zmiana centrów egzaminacyjnych dla certyfikacji PMI®!

Od 1 lipca 2019 egzaminy certyfikacyjne PMI® będą odbywać się w autoryzowanych ośrodkach Pearson VUE. W Polsce będą to miasta: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Piła, Poznań, Rzeszów, Skawina, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

We wszystkich centrach egzaminacyjnych Pearson VUE można zdawać egzaminy PMI-ACP®, CAPM®, PMI-PBA®, PMI-SP® oraz PMI-RMP®. Trwają ustalenia, w których z wyżej wymienionych lokalizacji dostępne będą egzaminy PMP®, PgMP®, PfMP®.

Egzaminy PMI-ACP® oraz CAPM® można również zdawać on-line.

Przypominamy również że 30 czerwca 2019 będzie ostatnim dniem na przystąpienie do egzaminów w centrach Prometric.

O nowych ustaleniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zobacz |>

| 2019-04-11
WHITECOM Project Experience patronem merytorycznym PMDays 2019

Z przyjemnością możemy zakomunikować, że WHITECOM ponownie został patronem merytorycznym wydarzenia Project Management Days 2019


Zobacz |>

| 2019-03-14
WHITECOM w 24. numerze Strefy PMI

Z przyjemnością informujemy, że ukazało się nowe wydanie kwartalnika Strefa PMI, a tym samym serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Kierownik projektu – sprinter czy triathlonista? autorstwa Macieja Bodycha (str. 8).

Zobacz |>

| 2019-01-23
Portfolio Experience 2019

www.portfolioexperience.pl


Pięć powodów, dla których warto wziąć udział

Od kilku lat w moim wiosennym kalendarzu zawodowym znajduje się wydarzenie, które ma dla mnie szczególny charakter – konferencja Portfolio Experience. Jako jej współorganizator, a właściwie raczej współtwórca, wykazuję silny związek emocjonalny z tym wydarzeniem. Muszę jednak przyznać, że są to emocje mające bardzo silne podłoże racjonalne, na które składają się między innymi takie elementy jak: moje własne doświadczenia w obszarze zarządzania projektami, programami i portfelami projektów (PPM), porównania z innymi podobnymi wydarzeniami, w których mam okazję uczestniczyć, czy uważne wsłuchiwanie się w informacje zwrotne od uczestników poprzednich edycji, a także oczekiwania i potrzeby klientów, którzy mogą być tą konferencją zainteresowani. Gdybym miał dokładniej nazwać te emocje, to użyłbym nieco opisowego określenia „merytoryczny entuzjazm twórczy połączony z odpowiedzialnym zaangażowaniem”. I choć zdaję sobie sprawę, że nie brzmi to szczególnie romantycznie, to przez ostatnich kilka lat sprawdzało się znakomicie w kontekście konferencji.

Zobacz |>

| 2019-01-08
Nowe wydanie magazynu „Controling i Zarządzanie”

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się nowy numer magazynu „Controling i Zarządzanie”, a w nim artykuł autorstwa Macieja Bodycha - Prezesa WHITECOM Project Experience, pt. Projekty – zmora controllingu? Obszary funkcjonalności systemów IT do zarządzania projektami i portfelem projektów.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg