Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2019-09-18
WHITECOM w 26. numerze Strefy PMI

Z przyjemnością informujemy, że ukazało się nowe wydanie kwartalnika Strefa PMI, a tym samym serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Rewolucja w egzaminie PMP! - autorstwa Macieja Bodycha (str. 14).

Zobacz |>

| 2019-07-15
PMI Talent Triangle Workshop

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu PMI Talent Triangle Workshop, które odbędzie się w Warszawie w dniu 12.09.2019. Jednym z prelegentów będzie Maciej Bodych, Prezes WHITECOM. Poprowadzi warsztat nt. Strategicznego planowania projektów.

Zobacz |>

| 2019-06-10
WHITECOM w 25. numerze Strefy PMI

Z przyjemnością informujemy, że ukazało się nowe wydanie kwartalnika Strefa PMI, a tym samym serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Dlaczego sektor przemysłowy nie przyjmie Agile? - autorstwa Macieja Bodycha (str. 10).


Zobacz |>

| 2019-05-28
Konferencja Management 360

Z radością informujemy, że Maciej Bodych, Prezes WHITECOM wystąpi w roli prelegenta podczas Konferencji Management 360o organizowanej w dniach 24-25.10.2019 przez Wrocławski oddział PMI PC. 

Pierwszego dnia konferencji Maciej Bodych poprowadzi jeden z warsztatów pt. PMO: rola, zadania, budowa, natomiast drugiego dnia wygłosi wykład nt. Agile PMO: Dostosowanie się biura projektów do potrzeb organizacji.Management 360° to nowa inicjatywa wrocławskiego oddziału PMI PC! Dwa dni pełne nowej wiedzy, dzięki której udoskonalisz swoje umiejętności. Formuła konferencji to precyzyjnie dobrani prelegenci, genialne tematy wystąpień i doskonała okazja do networkingu biznesowego!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się pod adresem management360.pl oraz na FB.

Zapraszamy!

Zobacz |>

| 2019-05-08
Zmiana centrów egzaminacyjnych dla certyfikacji PMI®!

Od 1 lipca 2019 egzaminy certyfikacyjne PMI® będą odbywać się w autoryzowanych ośrodkach Pearson VUE. W Polsce będą to miasta: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Piła, Poznań, Rzeszów, Skawina, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

We wszystkich centrach egzaminacyjnych Pearson VUE można zdawać egzaminy PMI-ACP®, CAPM®, PMI-PBA®, PMI-SP® oraz PMI-RMP®. Trwają ustalenia, w których z wyżej wymienionych lokalizacji dostępne będą egzaminy PMP®, PgMP®, PfMP®.

Egzaminy PMI-ACP® oraz CAPM® można również zdawać on-line.

Przypominamy również że 30 czerwca 2019 będzie ostatnim dniem na przystąpienie do egzaminów w centrach Prometric.

O nowych ustaleniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg