Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Szkolenia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta.

Firma WHITECOM Sp. z o. o. korzysta z Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0.

Więcej informacji

 

Program PMP® Experience 7 STEPS

W oparciu o wieloletnie doświadczenia konsultantów i trenerów WHITECOM Project Experience został przygotowany autorski program przygotowania Kierowników projektów do zdobycia certyfikacji PMP®.

W ramach programu będziecie Państwo mieli okazję zweryfikować spełnienie wymagań certyfikacyjnych, poznać bliżej organizację PMI®, certyfikację PMP®, najlepsze praktyki przygotowania się do egzaminu, oraz wziąć udział w szkoleniu i uzyskać wsparcie w pytaniach do PMBOK® Guide.

Program PMP® Experience 7 STEPS został podzielony na 7 kroków mających na celu efektywnie przygotować uczestników do uzyskania certyfikacji:

 

Osobom posiadającym już certyfikat przypominamy również o konieczności recertyfikacji. W celu utrzymania certyfikatów należy w przeciągu podanego okresu uzbierać odpowiednią ilość punktów PDU.

W naszej ofercie posiadamy specjalne Pakiety, które pomogą Państwu w utrzymaniu certyfikatu i uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów PDU.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce RECERTYFIKACJA


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg